MOTORYZACJA

Ta miejska motoryzacja to także auto takie jak małe miejskie kombi długie na niemal cztery metry i trzydzieści centymetrów. Pojazd tego rodzaju ma bagażnik o pojemności ponad czterystu litrów, który po złożeniu oparcia tylnej kanapy osiąga grubo ponad tysiąc litrów pojemności. Miejskie warsztaty samochodowe często naprawiają takie auta, bo je też można nazwać typowym wyborem kobiety mieszkającej w sporym mieście. Mowa tu dokładnie o tym, że takie małe kombi jest pojemniejszym od mniejszych miejskich pojazdów i też ma promień skrętu, który nie często przekracza te pięć metrów długości. Dlatego gładko się nim manewruje po zatłoczonym parkingu przed centrum handlowym, czyli po parkingu, w którego przypadku kupujący z wózkiem pełnym zakupów to widok częsty.

"Istotna zaleta małego miejskiego kombi"

Takie małe miejskie kombi ma napęd na oś przednią, czyli jego silnik jest umiejscowiony z przodu, podobnie jak cały układ przeniesienia napędu. Dlatego statystyczna kobieta nie ma problemów z manewrowaniem tym autem, ale samochody te też odwiedzają warsztaty blacharskie lub warsztaty lakiernicze, bo kobiece oko zwraca uwagę na urodę zewnętrzną danego pojazdu, a mężczyźni zazwyczaj nie przejmują się tymi drobnymi otarciami lub niewielkimi wgniotkami, bo są pewni tego, że autoskup zainteresuje się zwinnym miejskim autem i to nawet tym, który z zewnątrz wygląda średnio. Mowa tu o samochodach, które mają ponad dziesięć lat, czyli o egzemplarzach, których stanu wizualnego się zazwyczaj nie poprawia za większe pieniądze.

Wielu doskonale wie o tym, że małe kombi może ulec uszkodzeniu na zatłoczonym parkingu pod marketem, bo tam nie brakuje wózków sklepowych i innych aut, czyli obiektów które mogą uszkodzić dany pojazd, ale i tymi uszkodzonymi interesuje się skup samochodów, bo i na nich da się zarobić. Rzecz jasna w ich przypadku trzeba nieco zainwestować, po to by nadal były bezpiecznymi, ale to zazwyczaj takie tanie naprawy polegające na tym doraźnym pozbyciu się korozji, po to by konkretne niewielkie kombi nie wyglądało źle i by jeszcze dało się na nim trochę zarobić.

FILTRY

30 ZNALEZIONE WPISY

Show More
Resetuj filtry
FILTRY

30 ZNALEZIONE WPISY

Show More
Resetuj filtry