Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/filipk/public_html/include/header.php on line 31
Filip Kaczmarek

Dzisiaj jest: sobota, 24 sierpień 2019

Obecnie znajdujes sie na:

»Strona główna

» Ferie ale dla seniorów

Ferie ale dla seniorów

Ferie ale dla seniorów

Opublikowano 15 Stycznia 2013, autor: miarecki

Do różnego rodzaju propozycji na ferie dla dzieci młodzieży zdążyliśmy się przyzwyczaić. A co z seniorami? Dla osób w wieku 50 plus specjalne multimedialne prelekcje przygotowało Nowe ZOO.

Podczas spotkania „Mieszkańcy poznańskiego Zoo” zostaną zaprezentowane sylwetki najciekawszych zwierząt. Dydaktycy Nowego Zoo przygotowali multimedialne warsztaty oraz spacer po najnowocześniejszej w Europie Słoniarni.

Słoniarnia

Akcja dla seniorów to kontynuacja działańposła Filipa Kaczmarka podejmowanych w ramach Europejskiego Roku Osób Starszych i Solidarności Pokoleniowej 2012. Wcześniej dla osób starszych przeprowadzono bezpłatne szkolenia Nordic Walking.

Jednym z głównych celów tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na wkład, jaki do społeczeństwa wnoszą osoby starsze. Osoby powyżej 60 lat nadal mają wiele przed sobą, a społeczeństwo coraz bardziej docenia to, co mają one do zaoferowania. Na tym właśnie polega aktywne starzenie się – na korzystaniu z licznych możliwości wynikających z dłuższego życia: czy to w miejscu pracy, w domu czy w społeczności lokalnej. Aktywne starzenie się to nie tylko wyższa jakość życia poszczególnych osób, to również wiele korzyści dla całego społeczeństwa.

Informacje i zgłoszenia pod numerami telefonów: 512 819 921, 61 8720 773 oraz mailem ddnzoo@gmail.com. Koszt udziału w warsztatach w grupie zorganizowanej wynosi 8 zł od osoby.


Źródło: Lepszy Poznań